באתר הרשמי של מלון ענבל ניתן ליהנות ממגוון התעריפים הרחב ביותר וממבחר הטבות וחבילות ייחודיות המוצעות למזמינים חדרים דרך האתר בלבד לפרטים.
slider
כדי להעניק לך נוחות מושלמת, מלון ענבל מספק לך גישה חינם לאינטרנט אלחוטי (WiFi), המאפשרת חיבור מהיר וגלישה חופשית לכל אורך תקופת השהות אצלנו. מלון ענבל הוא המלון הראשון בירושלים המציע לאורחיו גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי, בכל 283 חדריו. כך יהיה באפשרותך לשוחח עם המשפחה בחו"ל באמצעות סקייפ, לשמור על קשר עם המשרד וליהנות מגלישה כאוות נפשך, תוך שימוש במכשירים הפרטיים שלך ובפרטיות של חדרך.
>>מועדון בריאות וספא

מועדון בריאות וספאמועדון הבריאות והספא של מלון ענבל ירושלים 
מזמין אותך
 ליהנות מחוויית בריאות ופינוק מופלאה לגוף ולנפש
 
להתמסר לקסם המגע, להמריץ את הדם, לשקוע לתוך שלווה מוחלטת, להפעיל את השרירים, לפתוח את הצ'קרות או לשחרר אנרגיות...
מועדון הבריאות והספא שלנו מאפשר לך ליהנות מהכול.
כאן עומדים לרשותך מרכז ספא מעוצב, המציע מגוון רחב ועשיר של עיסויים וטיפולי בריאות הוליסטיים; מכון כושר חדשני ומשוכלל המאובזר במכשירי טכנוגי'ם; חדר סאונה רטובה ויבשה; חוגי אירובי וספורט; בריכת שחיה חצי אולימפית (מקורה ומחוממת בחורף) ובריכה לפעוטות.
מרכז הספא במלון ענבל ירושלים עומד לרשות אורחי המלון, ומציע את שירותיו גם לקהל הרחב. במרכז המעוצב, מוצעים לבחירתך מגוון רחב של עיסויים וטיפולים הוליסטיים מרגיעים, הניתנים על ידי צוות מטפלים מיומן ומובחר. זהו המרכז היחיד בירושלים בעל הסמכה של ארגון הספא הבינלאומי ISPA, הודות להקפדתנו על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, צוות מטפלים מומחים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ושמירה על אתיקה מקצועית גבוהה במיוחד.
 
  • מכון הכושר החדשני והמשוכלל שלנו מאובזר במכשירי כושר וציוד ספורט מהמתקדמים בעולם, ופועל בהשגחה צמודה של מאמני כושר מוסמכים. בנוסף לאימון כושר במכון, באפשרותך ליהנות גם מחדרי סאונה יבשה ורטובה וממגוון חוגי ספורט והתעמלות המוצעים לבחירתך במועדון (כגון פילאטיס, אירובי, עיצוב הגוף ועוד).
 
  •  בריכת השחייה החצי-אולימפית שלנו עומדת לרשותך בכל ימות השנה (בפיקוח מציל). בחודשי החורף הבריכה מקורה ומחוממת, ובחודשי הקיץ פועלים לצדה גם בריכת פעוטות ומזנון בר קיצי ("ספלאש"), המגיש תפריט גריל, חטיפים ומשקאות.

 
שעות פעילות מכון הכושר ובריכת השחייה
  • ראשון – חמישי 06:30 – 21:00
  • ימי שישי וערבי חג – 07:00 – 17:00 (בחורף);  07:00 – 18:00 (בקיץ)
  • שבתות וחגים 07:00 – 18:00 (בחורף); 07:00 - 19:00 (בקיץ)